Developerská společnost Finep zrealizovala projekt výstavby bytových domů Malý Háj. Byty se nachází na pomezí pražských čtvrtí Štěrboholy a Dolní Měcholupy. Komu se zamlouvá tato lokalita, která se nalézá v hlavním městě, a přitom je všude kolem příroda a místo je dostatečně vzdáleno od hluku a ruchu velkoměsta, ať neváhá příliš dlouho, neboť k dispozici jsou již jen dva volné byty, a to jeden v domě, v němž jsou byty v osobním vlastnictví a druhý v domě s družstevním vlastnictvím.

Byt v OV, který je dispozičně řešen jako 4+kk, má podlahovou plochu 110 m2, disponuje balkonem o rozloze 16,3 ma terasou o výměře 15,8 m2. K bytu přísluší komora a garáž. Tento byt se nachází v novostavbě označené Malý Háj VII a je situován v 1. nadzemním podlaží.

Druhý volný byt je v družstevním vlastnictví, opět o dispozici 4+kk  a jeho podlahová výměra je 119 m2. K bytu přísluší opět balkon a terasa, a to o stejných výměrách jako v bytě předchozím. Byt je rovněž v 1. NP, avšak nachází se v družstevním bytovém domě, který se nazývá Malý Háj VIII.

A jaké možnosti a podmínky k životu vám může poskytnout tato lokalita? V pěším dosahu najdete Obchodní centrum Retail, lékaře i lékárnu, MŠ a ZŠ, poštu a MÚ. Ten, kdo rád sportuje, má možnost vyžití v blízkém Sportovním areálu (víceúčelová hala, hřiště s umělou trávou, dva tenisové kurty), nachází se tu i cyklostezka a inline dráha. Pár minut od domu je autobusová zastávka a jezdí tu i noční autobusy (224, 229, 908, 959). Odtud budete za 18 minut na trase metra A, stanice Jiřího z Poděbrad, anebo můžete vystoupit již na Orionce a dojít na Floru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.