Vinohrady patří k oblíbeným pražským čtvrtím. Dnes mají některá zdejší místa pověst především jako all inclusive bydlení pro náročné.

Luxus v Praze

Nabídnout totiž může prakticky vše, po čem by člověk mohl prahnout – kulturní vyžití, restaurace, památky, okouzlující výhled na českou metropoli a mnoho jiného. Svůj název získala tato část Prahy podle vinohradů, které založil král Karel IV. Městskou čtvrtí pak jsou Vinohrady oficiálně od roku 1922. Nacházejí se na východ od Nového Města.

Rezidenci Churchill je tak zcela unikátním konceptem bydlení, který nabízí nejen potřebné zázemí, ale i zcela jedinečnou atmosféru. Bydlení v centru města s okouzlujícím výhledem na charakteristické panorama Prahy patří k tomu nejžádanějšímu, co může hlavní město zájemcům o byty nabídnout.

 

O rezidenci Churchill

Za nadčasovou architekturou projektu stojí renomovaný architektonický ateliér Aukett. V návrhu se snoubí použití přírodních i veskrze moderních materiálů, tak aby rezidence Churchill dokonale zapadla do konceptu moderní evropské metropole.

Objekt nabízí byty o různých dispozicích od malých 1+kk přes prostorné bytové jednotky o dispozici 4+kk. Při jejich budování se kladl důraz na moderní a kvalitní materiály i jejich precizní zpracování. Stejně tak nemohl zůstat opominut aspekt komfortu, neméně důležitý je samozřejmě pro bydlení také subjektivně příjemný pocit. Všechny byty jsou proto prosvětlené a náleží k nim rovněž lodžie či balkony a zahrady.

 

2 komentářů v “Rezidence Churchill na rozhraní Žižkova a Vinohrad

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.