Útulné rodinné bydlení v blízkosti zeleně a zároveň s dobrou dostupností města? To jsou byty v Uhříněvsi.

Uhříněves a její potenciál

Uhříněves se nachází na jihovýchodním okraji Prahy. Dnes je součástí městské části Prahy 22. v minulosti byla Uhříněves městysem, posléze městem, a to až do roku 1974. Katastrální území metropole má dnes výrazný rozvojový potenciál.

Prošlo si především rekonstruováním infrastruktury, což byl jeden z faktorů, který také podnítil bytovou výstavbu. To dokládají i byty v rámci projektu Vivus Uhříněves. Zástavba se nachází v klidně lokalitě v blízkosti lesoparku Obora a Podleského rybníku.

Budoucí majitelé mají tak v bytech výhodu příjemného bydlení v přírodě, které zároveň není příliš vzdáleno od zázemí hlavního města. Spojení zajišťuje primárně autobus, kdy se za cca 13 minut dostanete na stanici metra C Háje, případně během 20 minut vlakem přímo do centra města. Dobrou dopravní dostupnost má tato část i v rámci dopravy automobilové: Cca 10 minut autem na Jižní spojku a dálnici D1.

Bytový komplex Vivus

Bytový komplex vzniká ve čtvrté etapě přímo v centru města. Samotná městská část se proto vyznačuje velmi dobrou občanskou vybaveností, kde nechybí škola, lékárna či obchodní síť. Obyvatelé zde mají k dispozici rovněž banku či sportovní zařízení. Součástí komplexu je rovněž restaurace a supermarket.

Byty o dispozici 1+kk a 2+kk lze považovat za tzv. startovací zejména pro mladé rodiny. Těm Uhříněves nabídne moderní zázemí odpovídající současným standardům a požadavkům komfortního života. K bytům rovněž náleží parkovací stání na povrchu.

V rámci volnočasových aktivit lze využívat primárně hustou síť cyklostezek v nejbližším okolí i nedaleké vodní plochy.

icon-car.png
Uhřiněves

načítám mapu - prosím čekejte...

Uhřiněves 50.034400, 14.591200

 

2 komentářů v “Byty Vivus – Uhřiněves u Prahy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.