Naše firma nabízí řadu typů montovaných ocelových hal, jejich hlavní devizou je rychlost výstavby. Nesmíme však opomenout ani jiné výhody, které získá zákazník, když si zvolí ocelovou halu jako řešení pro rozšíření svého podnikání. Cena montovaných hal z oceli je přívětivá, taktéž variabilita uspořádání vnitřních prostor a fakt, že celá konstrukce haly je plně recyklovatelná.

Skladové haly

Potřebujete pro své podnikání více místa? Nemáte kam ukládat zboží? To vše se může stát, pokud zažijete nečekaně úspěšný rok. V takovou chvíli potřebujete časově přijatelné řešení. Navrhneme vám skladovou halu podle Vašich potřeb. Námi realizované haly vyžadují minimální náklady spojené s údržbou.

U našich ocelových hal myslíme i na další rozvoj vašeho podnikání, případné zvětšení haly může být součástí našeho návrhu. V našich halách můžete skladovat prakticky cokoliv, technologie nám dnes umožňují postavit halu, která dokáže udržovat vnitřní klima do značné míry rezistentní vnějším vlivům.

Výrobní haly

Toužíte po vlastní výrobně v oblasti vašeho podnikání? Nabízíme Vám navržení a realizaci montované ocelové haly, která vám i vašim zaměstnancům poskytne moderní zázemí, ve kterém bude radost řídit výrobní provoz.

Pro tyto haly jsou typické velké požadavky související s bezpečností a vhodným pracovním prostředím. Montované haly z oceli jsou v tomto ohledu vynikající, protože vnitřní rozložení jednotlivých prostor si nakonfigurujete předem sami a navíc lze v průběhu měnících se potřeb výroby upravovat, bez radikálních stavebních zásahů. Taktéž je v našich halách možné provozovat takzvanou “špinavou” výrobu, protože údržba a úklid takovýchto prostor je finančně nenáročná.

Zemědělské haly

Udržení optimálního prostředí je základním požadavkem zákazníků při výstavbě zemědělské haly. Někdy to vyžaduje typ uskladněných zemědělských komodit, jindy druh chovaných zvířat. V obou případech však známe technologické řešení, které je v danou chvíli nejvhodnější. Montovaná ocelová hala od naší společnosti dokáže plně reflektovat přání klienta.


Každé roční období je pro zemědělský sektor náročné, pokaždé přináší jinou výzvu spojenou s teplotními výkyvy, s námi můžete dostat montovanou halu, která bude mít jiné teplotní standardy v jednotlivých částech.
Získáte tak prostor pro uskladnění krmiva, který bude mít jinou teplotu a vlhkost, než-li sekce určená k reprodukci zvířat.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.