Vinohrady, původně samostatná obec, později připojena k Praze jako katastrální území, zažily svůj rozmach už za první republiky a i v současnosti patří k atraktivním lokalitám české metropole.

 

Bydlení na Vinohradech

Na rozdíl od jiných pražských čtvrtí Vinohrady nemají své historické jádro. Vznikly totiž na návrší, kde původně stávalo jen několik málo usedlostí. Pražané sem v té době hlavně chodili na vycházky, neboť odsud byl půvabní výhled na historické centrum města.

Dnešní Vinohrady platí za luxusní destinaci. Díky projektu Depo Grébovka se však stává bydlení dostupnějším pro každého včetně mladých rodin nebo seniorů. Zároveň mimo samotného místa pro život poskytují tyto byty ideální investiční příležitost.

 

Byty v projektu Depo Grébovka

Celkem nabídne čtveřice budov téměř dvě stovky bytových jednotek. Všechny jsou po rekonstrukci a přinášejí bydlení o dispozicích 1+kk až po 3+kk o výměře od 15 m² do 70 m². Do osobního vlastnictví lze navíc společně s byty přikoupit části pochozích střech zajišťujícími okouzlující výhled na panorama hlavního města. Můžete je tak využít například pro posezení s přáteli.

Projekt Grébovka poskytuje vysoký standard moderního bydlení s veškerým zázemím v krásné lokalitě. Některé byty jsou orientovány na jihozápad, díky čemuž jsou interiéry dokonale prosvětlené. Byty orientované na severovýchod zase nabízejí působivý výhled do zeleně.

I samotná lokalita Vinohrad pak nabízí mnoho možností, kam si jít odpočinout do klidu přírody. Zejména jsou to italskou renesancí inspirované Havlíčkovy sady alias park Grébovka. Právě po nich získal celý projekt i svůj název.

 

Webové stránky projektu: https://www.depogrebovka.cz/

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.