Praha 3 neboli Žižkov tradičně patří k žádaným lokalitám, co se bydlení týče.

 

sdr

Bydlení na Praze 3

Kvalitní dopravní dostupnost v centru města, kde se nachází velké množství kulturního a sportovního vyžití a zároveň dostatek přirozeného prostoru, kam si mohou jít obyvatelé odpočinout (například Riegrovy sady), dělají z městského obvodu Praha 3 velmi atraktivní lokalitu.

Právě na tento trend reaguje polyfunkční objekt VIKTORIA CENTER. Jedná se o moderní projekt, který poskytuje bydlení a zároveň zajišťuje i potřebné služby, které doposud v této lokalitě dostupné nebyly. Splňuje tak moderní standard bydlení pro městského člověka.

O VIKTORIA CENTER

Samotné centrum Prahy je přitom vzdáleno jen málo, Václavské náměstí i Náměstí Republiky jsou odsud pouze zhruba 1,5 km. Jakožto hlavní spojení se v tomto místě nabízí zejména tramvaj. Díky tomu VIKTORIA CENTER pokrývá skutečně rozmanité požadavky na životní úroveň, ať se to týká rodin s malými dětmi nebo pracovně mimořádně vytížených majitelů nemovitosti.

Všichni zároveň zcela jistě ocení exkluzivní výhled, který nabízejí zejména byty ve vyšších podlažích. Ty přinášejí pohled přímo na slavné panorama Prahy a zejména pak Pražského hradu.

Za projektem stojí CTR group a.s., silná mezinárodní společnost s působností v dalších státech (Maďarsko, Německo, Rakousko a také Slovensko). Ta těží zejména ze silného a stabilního týmu zaměstnanců a zároveň i dlouholetých zkušeností v oblasti realizace developerských projektů.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.