Dříve město, dnes čtvrť přináležející k Praze. To jsou Vinohrady, dříve též Královské Vinohrady. Okouzlující čtvrť plná zeleně a mnohem víc. Objevte sami bydlení s vůní levandule.

 

dav

Rezidence Terasa Lavande vznikla v samém srdci této čtvrti. Ráz této čtvrti, vzniklé skutečně na místech, kde stávaly vinohrady teprve 160 lety, předurčuje i charakter bydlení. To klade důraz především na splynutí s přírodou.

Projekt v Záhřebské ulici se inspiroval Chorvatskem, konkrétně jeho metropolí. Jméno mu daly lány levandule, pro tuto přímořskou destinaci typické. Bytový dům má novorenesanční fasádu a vznikl původně ve druhé polovině 19. století. Byty jsou aktuálně nově zrekonstruované a k dispozici je rovněž vlastní parkovací stání.

Záhřebská ulice je dnes centrem této čtvrti a platí za jednu z nejvíce lukrativních adres. Nabízí kvalitní zázemí, občanskou vybavenost i možnost obklopit se v blízkém okolí přírodou. Díky své poloze nabízí Terasa Lavande blízkost Havlíčkových sadů alias Grébovky a dalších atraktivních lokalit.

 

dav

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.