Bytové domy Devonská-Barrandov nabízejí zdravé a klidné bydlení na hranici přírodního parku.

Budoucí rezidenti této okouzlující části hlavního města, která aspiruje na jednu z nejprestižnějších pražských adres, jistě ocení, jakým způsobem si tu mohou splnit sny o plnohodnotném životě v pohodlí a komfortu skvěle vybavených bytů v ideální lokalitě. Nová výstavba zahrnující 145 bytů skýtá zázemí i těm nejnáročnějším. Je elegantním kontrastem moderního bydlení v blízkosti pulsující metropole s existencí malebné krajiny přírodního parku nacházejícího se nedaleko.

Svým způsobem provedení se projekt Devonská Barrandov pohybuje výrazně nad průměrem trhu. Architektonicky je koncipován tak, aby novostavba vyčnívala nad Prahou a majitelům nových bytů nabízela panoramatický výhled na řeku Vltavu až k Vyšehradu. V bytových domech je navrženo celkem 145 bytových jednotek s průměrnou obytnou plochou 65 m². Dispozice bytů od 1+kk až 4+kk jsou předurčeny pro přívětivý domov svobodným lidem, mladým párům i rodinám s dětmi.

Většina bytů má k dispozici balkon nebo terasu, byty v přízemí předzahrádky. Komfort bydlení umocňuje 158 parkovacích míst pro osobní automobily a 146 sklepní kójí, které lze k bytu dokoupit.

Začněte také Vy svůj nový život na místě, kde život začínal už v devonu, pradávném období samotného vývoje planety Země před 408 – 355 mil. lety!

Koncepce projektu

Projekt tvoří dvě samostatné budovy s menším počtem vlastníků, což je zárukou jejich dokonalého soukromí. Moderně a dynamicky řešené domy s nepravidelným půdorysem a členitými fasádami dávají vzpomenout na originálně řešenou funkcionalistickou architekturu bohémského Barrandova třicátých let. Vytvářejí příjemné a neuniformní bydlení skvěle zapadající do prostředí charakterizovaného mírným svahem a zelení, která je významnou součástí obytného komplexu, ať už jde o společný park mezi domy, živé ploty soukromých předzahrádek náležejících k bytům v přízemí nebo popínavé rostliny na stěnách suterénních garáží vystupujících vzhledem ke sklonu pozemku nad úroveň terénu.

Devonská – Barrandov je místem, které má svým obyvatelům co nabídnout. Má hlubokou minulost i lukrativní budoucnost. Bez nadsázky lze říci, že aspiruje na jednu z nejprestižnějších pražských adres.

Kde jinde v Praze najdete lokalitu plnou zeleně lákající k procházkám, s překrásnými výhledy, a co víc, s naprosto bezproblémovým spojením s centrem Prahy autem i městskou hromadnou dopravou, na dosah od pulsující metropole.

Zdravé a klidné bydlení na hranici přírodního parku

  • Lokalita plná zeleně s překrásnými výhledy
  • Chráněné Prokopské a Dalejské údolí na dosah
  • Přírodní park Radotínsko-Chuchelský háj s lesní ZOO v blízkosti

Projekt zasazen do prostředí charakterizovaného mírným svahem a zelení, která je významnou součástí obytného komplexu, ať už jde o společný park mezi domy, živé ploty soukromých předzahrádek náležejících k bytům v přízemí nebo popínavé rostliny na stěnách suterénních garáží vystupujících vzhledem ke sklonu pozemku nad úroveň terénu. K vycházkám, pohybu a zdravému životnímu stylu láká prostředí bohaté na vzácné druhy fauny i flóry. K využití vyzývají cyklotrasy i naučné stezky linoucí se Prokopským a Dalajským údolím směřující po stopách pravěkých lidí a trilobitů, kteří o své existenci zanechali zprávu šifrovanou v útrobách místní krajiny utvářené po mnohá tisíciletí.

Občanská vybavenost

  • Restaurace, základní škola, školka, nákupní centra,
  • Poliklinika i lékárna
  • Tenisové kurty, fotbalové hřiště, relaxační centra, aquapark, bowling
  • Cyklotrasy a naučné stezky linoucí se Prokopským a Dalajským údolím

Občanskou vybavenost lokality poskytuje blízká základní škola, poliklinika, nákupní centra. V dosahu jsou tenisové kurty, fotbalové hřiště, relaxační centra i aquapark.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.