Za velmi zajímavé ceny na dnešní dobu nabízí developer PSN ubytovací jednotky v pražské čtvrti Malvazinky. V létě přištího roku na místě, kde dnes stojí hotel Albion budou předány novým majitelům. Možno je rezervovat ubytovací jednotky 1 + kk, 2+ kk, garážové plochy, sklepy a dále komerční prostory různých velikostí. Cenově vychází metr čtvereční na necelých sto tisíc korun u nejlevnějších jednotek, s časem cena pravděpodobně poroste. V nabídce jsou především malometrážní byty od 15 do 22 metrů čtverečních, tedy ideální k pronájmu přes airbnb, dále pak 2 + kk do 35 metrů čtverečních. Developer rozdělil projekt do tří etap a první dvě jsou již v prodeji. Celkem se nabízí přes 300 ubytovacích jednotek.

Dopravní napojení: Autobusová linka jezdí v několika minutovém intervalu na autobusové nádraží Na Knížecí, takže za pár minut jste na Smíchově.

Nevýhody: velké společné prostory, které pořádně navýší částu za inkaso, energeticky nevyhovující – rekonstrukce nepočítá s úpravou pláště budovy, stávající tepelnou izolaci objektu tvoří azbestová vrstva, která představuje do budoucna ekologickou zátěž.

Výhody: lokalita v blízkosti Smíchova, vhodné pro pronájem přes airbnb a podobné portály, společné prostory, které zahrnují fitness, prádelna a jiné služby, komerční plochy atd.

Adresa projektu: Peroutkova 81, Praha – Malvazinky

Hned u hotelové budovy staví developer Penta Real Estate projekt Rezidence Waltrovka, který bude kromě administrativních budov celkem čítat 650 bytů.

 

Historický model  domu a okolí

Krátkodobý pronájem studia v tomto objektu přes airbnb.cz, cena na noc 600 – 850 kč

 

Vzorový byt – „Hotel Albion“
Mapa – Hotelový aerál na adrese Peroutkova 81, Praha 5 – Malvazinky, zdroj plánu – openstreetmap.org

Byty na Praze 5 přes portál Sreality

1 komentář v “Místo hotelu Albion na Smíchově vyrostou byty v hotelovém stylu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.