Projekt pojmenovaný SKY Rezidence Bohdalec  patří do moderního bydlení typu SKY HOUSE,  cílem projektu je nabídnout  jeho novým obyvatelům komfortní a energeticky nenáročné bydlení v originálně  dispozičně řešených domech. Bytové jednotky budou mít též dobře řešené dispozice, ve kterých se budou noví obyvatelé cítit jako doma.

Rezidence vyroste na nároží ulic Bohdalecká a U Plynárny. Novým bydlícím poskytne celkem 58 jednotek (od 1 + kk až po 3 + kk) s výměrou od 30 m2 do necelých 90 m2. Ceny začínají na 3 milionech korun a končí na trojnásobku.

Součástí bytového domu jsou i  obchodní prostory (89,2 m2 – 162,6 m2), které budou v 1. NP. Ty doplní již tak dobré obchodní zázemí lokality Bohdalce a doplní nabídku nákupních možností. Dokončení projektu je naplánováno na léto roku 2021.

Místo je vhodné jak pro trvalé bydlení i jako dobrá investice. Výborná dopravní dostupnost do centra a zároveň možnost rychlého opuštění městského ruchu patří mezi hlavní výhody této lokality.

Velkou výhodou umístění projektu je možnost běžných nákupu rovnou přes ulici v supermarketu Kaufland. Sportovní vyžití naleznete v nedalekém středisku Hamr Sport Záběhlice (tenis, beach volejbal, joga, fotbal).

V krátké vzdálenosti hned za Bohdaleckým kopcem leží nákupní centrum Eden, kde najdete další obchody, služby, bankomaty, restaurace rychlého občerstvení, lékárnu, ale také minigolf na terase nákupního centra, bazén aj. Dále pak hokejový a fotbalový stadion Slavie Praha.

V blízkosti domu najdeme zastávky tramvajových linek č. 11 a 14, které jezdí přes Michli a Náměstí Bratří Synků do centra našeho hlavního města a také několik autobusových linek.

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.