Projekt Neklanka 2  v pražských Radlicích (ulice Na Neklance, Smíchov – Praha 5) vyroste hned vedle první etapy, předchozí čítala dva bytové domy, dvojka bude mít o dům navíc. Vybrat si lze z 31 bytů v dispozicích 1+kk až 4+kk, část bytů v prvním podlaží disponuje terasou a předzahrádkou. Cenová hladina za jeden metr čtvereční se pohybuje okolo 120 tisíc korun, cena  nejlevnějších garsonek se pohybuje k hranici pěti milionů a za 2+kk nový majitel bude muset vytáhnout z prkenice okolo 7,4 milionu korun.

Se zahájením výstavby se počítá v pátém měsíci roku 2021 a s kolaudací v lednu 2023, rezervace jsou možné již nyní.

Dopravní spojení s centrum našeho hlavního města zajišťují četné tramvajové linky, které jezdí o ulici níž, jedním směrem se můžete dostat na Smíchovské nádraží a druhým ke stanici žlutého metra trasy B Radlická.

Developer a prodejce: Geosan Development

Webové stránky projektu: https://www.rezidence-neklanka.cz/etapa-2/

Ceník a výběr bytu: https://www.rezidence-neklanka.cz/etapa-2/vyber-bytu2/

Příklad splácení  2+kk za 7, 4 milionu korun hypotečním úvěrem : Platba v hotovosti 740 tis. korun, což činí deset procent z kupní ceny.  Na zbývající částku 6 660 000 korun si vezmeme hypoteční úvěr na dobu 25 let. Měsíční splátka pak vychází při 3 ti leté fixaci (úrok 2,69 % ročně ) na 30 244 korun českých.

sdr
sdr
sdr
sdr
dav
sdr

 

Fotky z etapy Neklanka 1

sdr
dav
sdr
dav
dav
sdr
sdr
dav
sdr
sdr
dav
dav
dav
dav
sdr

 

Čtěte také: Lofty v pražských Košířích nabídnou plno zeleně a klidu

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.