I v Praze je možné najít bydlení, které potěší vaše oči výhledem na zeleň a centrum města bude nedaleko. Taková příležitost je právě nyní v neorenesanční vile U Nikolajky.

Webové stránky projektu: https://chateau-nicolai.cz/

Lokalita

Dům rozdělený do několika apartmánů se nachází v ulici U Nikolajky na pražském Andělu. Jedná se o renesanční vilu se secesními prvky, které se říká Château Nicolai. V ulici najdeme velké množství zeleně a zákoutí vhodných pro relaxaci i ke sportovnímu a kulturnímu vyžití. Sportu nahrává také blízkost plaveckého bazénu a zimního stadionu Nikolajka.

Občanská vybavenost

Nedaleko domu je stanice metra B se zastávkou Anděl. K dopravě je však také možné využít autobusy, protože v blízkosti je hned několik autobusových zastávek. V okolí se nachází velké množství parků. Jeden z nich je hned naproti vile a přiléhá k němu mateřská školka. Poštu, autoservis, obchody, restaurace i ubytovací apartmány pro vaše známé budete mít také stále na dosah.

Nabídka apartmánů

Ceny apartmánů začínají na 6 500 000 Kč a končí na 27 000 000 Kč. Nejnákladnější apartmán svou rozlohou odpovídá bytu 4+kk a k dispozici má vlastní terasu a dvě garáže. Celková rekonstrukce domu klade důraz na kvalitu a luxusní design. Všechny byty jsou vybaveny dřevěnými podlahami i designovou sanitární keramikou. Samozřejmostí jsou také krytá parkovací místa. 

Rekonstrukce proběhla velice citlivě a domu z roku 1911 zůstala jeho členitá lázeňská fasáda. Jediným přidaným prvkem je výtah, který dnes patří mezi nezbytné potřeby. 

Autor: Lucie C.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.