Na co se vám může doma, v pracovně či kanceláři hodit pěnová samolepicí kovová páska? K přicvaknutí vzkazů, kuchařských receptů, fotografií, pohlednic i na běžnou (nemagnetickou) stěnu. Stačí k tomu pár neodymových magnetů. Čtěte dál.

Jaký je rozdíl mezi kovovou a magnetickou páskou?

Dost lidí si plete magnetickou a pokovenou pásku či fólii. Magnetická fólie slouží pro připnutí k něčemu, třeba ke karoserii auta. Hodí se na výrobu autoreklamy, kterou můžete k vozidlu přicvaknout opakovaně. Ale nehodí se jako podklad na přicvaknutí magnetů.

Chcete-li si vytvořit magnetickou mini nástěnku, potřebujete k tomu pokovenou či kovovou fólii nebo pásku. Anebo třeba kousek pozinkového plechu.

Přilepte ke stěně kovovou samolepicí pásku

Kovová pěnová samolepicí páska je z ocelového plechu o tloušťce 0,15 mm, který má nanesenou samolepicí, pěnovou vrstvu. Po sejmutí ochranné fólie můžete pásku přilepit na očištěnou stěnu, anebo třeba také na obkladačky v koupelně, kuchyni.

Pásku si nastříháte nůžkami

Pokovená páska se dá stříhat běžnými nůžkami, dodává se v metráži. Vytvoříte si tak magnetickou mini nástěnku během chvilky. Anebo můžete pásku nastříhat na více kousků a ty nalepit na místa, kam potřebujete. Páska se dá také ohnout kolem rohů zdi.

Co se dá ke kovové pásce přicvaknout?

K vytvořenému pruhu magnetické mini nástěnky přicvaknete pohlednice od přátel, plakáty, fotografie, fotomagnetky, obrázky dětí, suvenýry z cest – jízdenky, palubní lístky, vstupenky, menší dekorace nebo běžné magnetky na ledničku.

Pokud chcete k pásce přicvaknout papír a fotky, použijte magnety

Jaké magnety jsou k přichycení k pásce vhodné? Například tyčový magnet T-06-08-N, magnetické kostky, magnetické kuličky a koule nebo magnetické figurky a kancelářské magnety.

Vyzdobte si byt, vyrobte magnetickou mini nástěnku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.