V lokalitě pražských Modřan je právě ve výstavbě několik bytových projektů, dnes se zaměříme na dva z nich: Riviéra Modřany a Zahálka, oba jsou ve fázi hrubé stavby (betonový skelet) a stále nabízejí volné byty pro případné zájemce.

Zahálka Modřany

v sousedství golfového hřiště a Vltavy vznikne v několika etapách obytná čtvrť. Volné byty developer Horizon nabízí za ceny kolem 100 tis. kč za metr čtvereční, ceník zde https://www.mojezahalka.cz/byty. Stavební práce zajišťuje společnost Porr. Jedná se o druhou etapu, do první se již stěhují první obývatelé.

Webové stránky projektu: mojezahalka.cz
Facebookové stránky: https://www.facebook.com/Zah%C3%A1lka-723606221313905/
Developer: Horizon
Místo výstavby: Praha 12, Modřany
Zahálka Modřany, zdroj mapy – openstreetmap.org, Staveniště Zahálka, Modřany, Hlavní město Praha, Praha, Česko

Riviéra Modřany

Prodejce a developer Sekyra Group má v nabídce byty blízkosti Vltavy, projekt zahrnuje 2 etapy. Výhodou je blízkost sportovních aktivit, poblíž se nachází např. Freestyle park Modřany, tenisové kurty a golfového hřiště. Standartní dispozice od 1+kk do 4+kk a ve­li­kos­tech začínajích na 30 m² a konče na 112 m², každý z bytů disponuje balkonem nebo lodžií. Stavební práce provádí společnost Unistav. Volné byty vyhledejte na https://sekyragroup.cz/units/. Rychlé dopravní spojení s centrem Prahy zajišťuje tramvajová zastávka Belárie.

Webové stránky projektu: https://sekyragroup.cz/pages/byty-prodej-praha4-riviera-modrany
Developer: Sekyra Group
Místo výstavby: Praha 12, Modřany
Zdroj mapy – openstreetmap.org

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.