Alespoň jedním stěhováním si za život projde většina z nás. Jen málokdo se v balení krabic úplně vyžívá. Tak proč si na pomoc nepovolat profesionály?

Proč se stěhování svépomocí nevyplatí

I u stěhování platí, že trénink dělá mistry. Se stěhováky, pro které je podobná činnost doslova denním chlebem, si ušetříte nemálo starostí. Jsou totiž dokonale sehraní a připravení i na nejrůznější zádrhely, které mohou nastat.

Křesla jsou totiž většinou o pár centimetrů širší a skříň o pár kilogramů těžší, než předpokládáte. Což v praxi následně znamená to, že ona křesla dveřmi neprojdou tak hladce, jak jste si původně mysleli a ve dvou lidech se skříní máte co dělat. Stěhovací tým je na podobné situace nachystán, dopředu má přehled o tom, kolik prostoru je ve dveřích, na schodišti a kolik lidí bude ke stěhování třeba.

Profesionály nezarazí nábytek těžký, rozměrný nebo dokonce křehký. Pro případ nehod nebo poškození i vzácných historických předmětů je firma pojištěná. Šetřit na stěhování s myšlenkou, že vše zvládnete stejně dobře svépomocí, by se vám rozhodně nemuselo vyplatit.

Stěhovací firma šetří vaše nervy

Ušetříte nejen peníze, ale i čas a síly. Váš kamarád vám večer před plánovaným stěhováním oznámí, že nemůže, známý známého, který měl zajistit dodávku, v den D nebere telefon a vy si hnete se zády už v okamžiku, kdy se ohýbáte pro prázdnou krabici. Zkoordinovat celý proces a nikoho přitom nehrozit není tak úplně snadné, jak by se mohlo zdát. Díky odborné firmě vám žádná podobná rizika nehrozí.

Za zaplacené peníze navíc získáte perfektní „full servis“. Stěhovací firma totiž nabídne i doplňkové služby. Půjčit si můžete krabice nebo obalový materiál. Zdánlivé drobnosti vám přitom výrazně ulehčí život. Není nad to systematicky všechny předměty v domácnosti nejprve zabalit a stejně systematicky je posléze vybalit. Ušetříte si pozdější zmatené hledání důležitých věcí, jako jsou například doklady. Když stěhování v Praze a okolí, tak jen s odborníky.

Zdroj obrázků: www.stehovani-kvalitne.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.