Největší pražský developer Central Group Dušana Kunovského zahájil prodej bytů v malém rezidenčním projektu na okraji Radlic (Praha 5). Nabídka se střetla s velkým úspěchem a po pár dnech prodeje byla zarezervována většina nejatraktivnějších bytů v kategorii 2+kk, tomuto faktu napomohla i dobrá cena, která se pohybovala pod 90 tisíc korun za metr čtvereční bytové plochy. Díky blízkosti stanice metra B Radlice, cca 7 minut chůze od pozemků, kde vyrostou nové bytovky nemusíte být vlastníkem vozu abyste se rychle dopravili do centra Prahy.

Projektoví pracovníci aby si zajistili stavební povolení nechali navrhnout budovu pouze ze čtyřmi patry, přízemí patro má v nabídce některé byty i s oblíbenými zahrádkami. Parcelu ohraničuje zvrchu stávající zástavba a spodní část pozemku za novou komunikací, která nese jméno Lučištníků, lemují koleje.

Stavět se začne až za rok, developer na parcele nechal vybudovat komunikaci s inženýrskými sítěmi, na lajně obrub ale je vidět, že se stím zedníci moc nepárali.

Zatím jsou v prodeji bytové domy A,B, C další tři kostky budou nabídnuty zájemcům až později. Předání a kolaudace je plánována na začátek roku 2023.

Ceník a detailnější informace o projektu najdete na webu Central Group: https://www.central-group.cz/lokalita/186

Nový bytový projekt vyroste mezi ulicí Lučištníků a stávající zástavbou,  zdroj mapy: openstreetmap.org

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.