Developer Sekyra Group nedávno spustil prodej 1. etapy bytového a administrativního projektu, který se nachází hned vedle autobusového nádraží Na Knížecí – Praha 5 (Smíchov). Pozemek byl před pár dny vyčištěn od stávající zástavby a je připraven pro vyhloubení stavební jámy, která bude sloužit pro zhotovení základových pilotů projektu a později vní budou umístěny parkovací prostory pro majitele bytových jednotek.

Mezi vychytávky, které developer slibuje jistě patří např. centrální recepce, která kromě zajištění bezpečnosti se postará o přebírání zásilek obyvatel domu. Vnitroblok bytového domu je řešen jako uzavřený vnitřní park, který bude sloužit jen majitelům bytových jednotek. Vnitřní park zajistí díky stromům a ostatní zeleni příjemné prostředí v letních slunných dnech.

Ceník je již k dispozici na stránkách společnosti Sekyra Group, ceny se pohybují kolem 140 tis. korun za metr čtvereční což odpovídá atraktivitě dané lokality. Projekt cílí na vyznavače městského způsobu života, tato městská oblast nabízí vynikající občanskou vybavenost a dopravní napojení, které poskytuje stanice žlutého metra B Anděl a hustá síť tramvajových linek. Více informací se dozvíte na bezplatné telefoní lince prodejce  800 411 111.

Info a ceník: https://sekyragroup.cz/pages/byty-prodej-praha5-smichov-city-sm2 , aktuálně je volných 117 bytů

dav

 

dav
dav

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.