Nedaleko centra Prahy a co by kamenem dohodil od přírodního parku Šárka vyroste v brzké době komfortní bydlení čítající 42 bytových jednotek v různých dispozicích, od 1+kk po 4+kk. Nejmenší byty budou začínat na rozloze 35 m² a pro milovníky prostoru a majitele tučných kont budou k dispozici i byty o rozloze 103 m², což už lze srovnávat s rozlohou rodinného domu. Krásný výhled a bližší kontakt s okolím pak zajistí terasa nebo balkon. Každý z bytů bude balkonem či terasou vybaven.

Webové stránky projektu: https://rezidence-vokovice2.cz/

Dostupnost a vybavení

Byty jsou navrženy architektonickým studiem v poměrně vysokém standardu tak, aby splňovaly požadavky na komfortní a zároveň moderní bydlení pro jednotlivce, i rodiny. Tyto standardy jsou k nahlédnutí na stránkách v katalogu. Součástí jsou bezpečnostní dveře a dřevěné podlahy s výběrem několika dekorů. Taktéž do koupelny a chodby je možné vybrat si dlažbu ze dvou formátů a několika dekorů.

Na webových stránkách je možné podívat se, které byty jsou ještě dostupné, a které už naopak svého majitele našly. K bytu samotnému je možné dokoupit kryté parkovací stání v podzemních garážích a sklepní kóji, které nejsou součástí ceny bytu.

Příklady cen bytů v projektu:
-3.podlaží dispozice: 2+kk velikost: 61.8 m² terasa: 5.4 m² zahrada: 14.8 m² cena: 8 950 000 Kč
4.podlaží dispozice:  3+kk velikost: 91.8 m² terasa: 7.1 m² cena: 13 480 000 Kč

Krok do přírody, skok do města

Cílem celého projektu, který zaštiťuje investiční společnost Daramis, je nabídnout lidem bydlení, které je krok od přírody a zároveň kousek od města. Nabídne jak procházky do nedalekého parku, tak i výbornou dopravní dostupnost jak tramvají, tak i metrem, které se nachází pouhých pár metrů od budoucí rezidence.

Rodiče jistě potěší zázemí pro jejich ratolesti. V blízkosti se nachází několik základních i mateřských škol. Ani za zábavou nemusíte daleko. Vinárny, kavárny a restaurace jsou dostupné v docházkové vzdálenosti.

Pro ty, kteří chtějí žít blízko přírody, ale zároveň se nechtějí vzdát městského pohodlí a dostupnosti, je právě Rezidence Vokovice tou správnou volbou.

Autor: Michaela Voclonová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.