V Praze 15 vyroste 72 nových kvalitních bytů ve finském stylu přímo u zastávky autobusu Boloňská. V čem spočívá tento styl bydlení?

Zaměřuje se především na dekorační textilie a doplňky v neotřelých barvách. Hlavní myšlenkou ale tohoto stylu je vlastní kus zeleně, kterou můžete dále rozvíjet podle svých představ.

Stavba se bude nacházet v pražské části s veškerou občanskou vybaveností nedaleko obchodů Penny Market a Billa. Přímo naproti si můžete užít široké spektrum volnočasových aktivit, jako je plavecký bazén, tenisová hala a golf club Hostivař.

Milovníci přírody si rozhodně užijí blízký lesopark Hostivař s vodní nádrží. Zejména v horké letní Praze s možností koupání, zapůjčením vodních lyží a wakeboarding.

Webové stránky projektu: https://www.yit.cz/prodej-bytu/praha/praha-15/happi-milanska

Nově postavené obytné budovy budou postaveny s použitím nových materiálů a moderních stavebních metod. Kromě toho, že jsou energeticky účinné, mají novější budovy také moderní řešení v oblasti vytápění a chlazení vašeho prostoru, což automaticky snižuje náklady na energii. Nové investice, kromě vybavení bytu a údržby budovy, nejsou v příštích letech vyžadovány.

Často je zvykem, že investoři vydají záruku na budovu a vytvoří smluvní závazek ji udržovat po určitou dobu. Je mnoho těch, kteří pořizují novostavbu jako investici do kvality života svých rodin nebo něco, co jim může v budoucnu přinést zisk. Investice do nemovitosti je vždy dobrý nápad, zvláště pokud se nemovitost nachází v tak dobré lokalitě a má vysokou stavební kvalitu.

Budoucí zařízení domu splňuje nejnovější stavební normy zaručují, že kupujícímu nevzniknou další budoucí náklady. Díky novým technologiím a nejnovějším řešením souvisejícím s bezpečností se byty v novostavbách řadí na přední místa, pokud jde o bezpečné bydlení.

Autor: Kateřina Manlíková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.