Vybrat místo pro život je zásadní. To proto se řada lidí tohoto klíčového kroku v životě obává. Rozhodně zde nechceme omlouvat tak zvané „mama hotely”. Bydlet šťastně na jednom místě až do konce života… to je výsledkem směsice přání, úvah, hledání, rozhodování a nakonec i finálního rozhodnutí. Hezké bydlení nabízí nové byty Hloubětín od developera YIT.

Webové stránky projektu: https://www.yit.cz/prodej-bytu/praha/praha-9/lappi-hloubetin

Vznikající finská čtvrť LAPPI aneb kde budu bydlet?

V Praze 9, v oblasti mezi stanicemi metra KOLBENOVA a HLOUBĚTÍN roste nový areál LAPPI Hloubětín, který navazuje na už stávající projekt SUOMI Hloubětín. Kromě moderních bytů a komerčních prostor je součástí tohoto projektu také mateřská škola.

– Projekt Lappi Hloubětín je nyní ve výstavbě.

– Byty v areálu LAPPI si můžete koupit už teď.

– Nastěhovat se můžete k 30. 9. 2023.

Projekt Lappi se nese v moderním finském stylu, který se vyznačuje zejména svou jednoduchou moderní architekturou. Byty LAPPI jsou skvělou odpovědí na otázku, kterou si při hledání bydlení musí položit každý, a tou je „KDE BUDU BYDLET?”

Areál LAPPI se nachází v Praze 9 a chlubí se rozsáhlou občanskou vybaveností. Na své si přijdou rodiče s dětmi i milovníci sportu, nadšenci pro městský život i blázni do přírody – areál se nachází v bezprostřední blízkosti údolí řeky Rokytky.

Příklady cen bytů: 
Typ bytu 2kk Podlaží 1  Velikost 55.3 m² Cena vč. DPH  7 125 424 Kč Terasa 31 m²


Typ bytu 1kk Podlaží 1 Velikost 33.4 m² Cena vč. DPH  5 630 794 Kč Terasa 19.6 m² Balkon 3 m²

LAPPI HLOUBĚTÍN aneb s kým budu bydlet?

Další otázka, kterou si musíte položit při hledání bydlení je: „S KÝM BUDU BYDLET? Projekt LAPPI nabízí moderní byty pro singles i rodiny v rozsahu bytů od 1+kk až 5+kk.

LAPPI moderní bydlení aneb jak budu bydlet?

Do třetice všeho dobrého se sami sebe při hledání bydlení zeptejte: „JAK BUDU BYDLET?” I na toto vám projekt LAPPI odpoví. Zájemcům nabízí moderní finský styl, vše na dosah ruky, širokou občanskou vybavenost, dopravní dostupnost, možnost relaxovat v přírodě nebo si užívat městského života s veškerým pohodlím.

Projekt LAPPI je vaše budoucnost!

Autor: Andrea Nováková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.