Sen o pohádkovém bydlení nemusíte jen snít, díky Rezidenci Spojovací jej můžete naplno žít… minimálně už teď můžete snít o tom, jak v roce 2023 poprvé otevřete dveře vašeho domova v dobré lokalitě, s pěkným okolím, výbornou občanskou vybaveností a dopravní dostupností. Skloubit moderní a pohodové bydlení nemusí být těžké. Při výběru se přitom můžete řídit těmi nejvyššími nároky na pohodové bydlení.

Zde může být váš domov

Domov je tam, kde si ho vytvoříte. Už dávno ale neplatí pouhé přísloví, podle kterého by měl muž postavit dům, zasadit strom a zplodit syna. Nároky doby rostou i v této oblasti, a proto by měl muž kromě výsadby zeleně a plození potomků také zajistit, aby byl domov pro jeho rodinu také moderní, v dobré lokalitě, s atraktivním okolím a skvělou dopravní dostupností. To vše v jednom nabízí Rezidence Spojovací, která už se staví! A není jen pro muže, nýbrž pro všechny, kteří chtějí bydlet v souladu se svými vysokými nároky. Vhodný je pro rodiny s dětmi, pro jednotlivce i pro ty, kteří chtějí byt koupit jako investici.

Pro koho je Rezidence Spojovací?

Kdo chce pohodově bydlet, nekouká jen po stavbě samotné. Pohodové bydlení má totiž spojené i s dalšími aspekty, které budou denně ovlivňovat život jeho a jeho rodiny. K těmto aspektům zaručeně patří také atraktivní okolí, možnosti kulturního vyžití, občanská vybavenost a samozřejmě také dopravní dostupnost. I ten nejhezčí domov brzy ztratí své kouzlo, když to za prací, běžnými pochůzkami a zábavou budete mít daleko.

Webové stránky projektu: https://rezidencespojovaci.cz

Pohodové bydlení nabízí Rezidence Spojovací. Jedná se o projekt na dobré adrese. V pražských Vysočanech na ulici Spojovací už roste rezidence se 40 bytovými jednotkami s dispozicemi od 1+kk po 3+kk s balkóny, terasami a podzemními garážemi. Její kolaudace je plánovaná na rok 2023. Zájemci si mohou luxusní bydlení koupit už teď, dokud jsou volné byty k dispozici. Výborná lokalita Prahy 9 s říčkou Rokytka a přírodním parkem Smetanka v její bezprostřední blízkosti způsobí, že o byty bude velký zájem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.