V pražské čtvrti Ďáblice běží aktuálně projekt DOMY ĎÁBLICKÁ HVĚZDÁRNA, které jsou umístěny v zahradní čtvrti EVERGREEN. Vyprodaných je již 75% domů, ale přesto některé ještě mohou čekat právě na vás.

Ceny domů

V nabídce jsou domy s balkonem a terasou. Některé z domů mají dokonce dvě garáže. Aktuálně zbývají pouze prostorové dispozice 5+kk nebo 4+kk a cena těchto domů se pohybuje mezi 14 až 24 miliony korun. Pokud byste neměli zájem o domek, počkejte si na začátek roku 2022, kdy se rozběhne druhá etapa prodeje bytů.

Lokalita

Ďáblice se nachází v Praze 8 mezi ulicemi Květnová, K Náměstí, Kučerové a Hřenská. Centrum Prahy je nedaleko, ale i přesto se jedná o velmi poklidnou lokalitu v blízkosti Ďáblického háje a nabízí tak výborné rodinné prostředí. Kromě Ďáblického háje je také nedaleko Čimický háj. Oba lesoparky potěší milovníky pěší i cyklistické turistiky. Kromě odpočinkových zón nabídnou také velký počet dětských hřišť. Určitě oceníte i výhled na velkou část Prahy a Říp. Pouze 12 minut jízdy může trvat cesta do ZOO Praha, což zase ocení vaše děti. Navštívit můžete také místní hvězdárnu.
V docházkové vzdálenosti se nachází základní i mateřská škola, pošta, lékárna, obchod s potravinami a několik menších restaurací. Patří sice do obvodu Praha 8, ale mají vlastní Městský úřad se samosprávou.

Autor: Lucie C.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.