Chcete bydlet na vsi a zároveň využívat městskou infrastrukturu a mít blízko do centra města? Možná právě pro vás je vhodný statek Ďáblický dvůr, který prošel citlivou rekonstrukcí a na místě bývalé stodoly a selského domu nyní naleznete samostatné byty v domě, který si i přesto zachoval svou historickou malebnost.

Nabízené byty

V nabídce jsou již poslední dva byty 3+1 a jeden byt 4+1. Samozřejmostí je také parkovací místo a sklepní kóje. Zájemce o zahradničení jistě potěší, že k jednomu z bytů patří dokonce zahrádka. Všechny byty jsou projektovány jako dvoupodlažní a vstup do bytu je buď ze společné haly, nebo samostatný. Přístup k domu je pak prostřednictvím původní dřevěné brány ze společného dvora, který ještě umocňuje charakter vesnické usedlosti.

Lokalita

Ďáblice jsou jednou z pražských čtvrtí a dodnes si zachovaly svůj původní vesnický ráz, který jim v roce 1991 vynesl dokonce zařazení do vesnické památkové zóny. Díky lesoparku Ďáblický háj má vesnice stále svůj samostatný charakter a nebyla pohlcena pražskou zástavbou. Uprostřed tohoto lesoparku, se nachází mystický kopec Ládví, který je nejvyšším bodem Prahy na pravém břehu Vltavy a je obklopen legendami, že na něm kdysi dávno žili samotní bohové. 

Občanská vybavenost

V docházkové vzdálenosti najdeme školu i školku. Samozřejmostí jsou také lékaři, obchody s potravinami i restaurace. Pomocí autobusu se dostanete na červené metro C nebo dojedete do centra města přibližně za 15 minut, dopravní napojení na stanici Ládví zabezpečuje linka 103, zastávka se nachází 1 minutu chůze od statku a jezdí v krátkých intervalech. 

Více informací na stránkách projektu: https://dablickydvur.cz/

Autor: Lucie C.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.