Architektonické studio a zároveň i developer Delicode připravil zajímavý družstevní bytový projekt na rozhraní Nuslí a Prahy 2. Unikátnost tohoto projektu spočívá v tom, že si zájemci neberou hypoteční úvěr a neprokazují též schopnost splácet úvěr – bonitu, ale stávají se členy bytového družstva. Družstevníci zaplatí dle druhu bytu částku kolem 2 – 3 milionu korun, dále pak platí měsíční splátku, ta vychází v současnosti kolem 30 tis. korun, jakmile klesnou hypoteční sazby, sníží se i tato částka.

Nabídka obsahuje jen byty o dispozici 2+kk (výměra 50 až 60m2), přízemní patro poskytuje oblíbené předzahrádky. Obchodní prostory jsou již vyprodány.

Dopravní napojení zajišťují tramvajové linky číslo 14,7 aj., které směřují na Výtoň a Karlovo náměstí. Pěšky se odsud dostanete např. na oblíbenou pražskou náplavku za cca deset minut.

Webové stránky projektu jsou aktuálně ve výstavbě, k dispozci je ale ceník s půdorysy bytů ve formátu pdf. Stavební práce již započaly, rezervovat nemovitost lze již nyní přes kontakty na webu projektu.

Webové stránky projektu s ceníkem: https://www.jaromirova4.com

Poloha domu na adrese Jaromírova 4

Dům 487/4, Jaromírova, Nusle, Hlavní město Praha, Praha, 12800, Česko

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.