Nové bydlení v blízkosti I. P. Pavlova je k mání za ceny okolo 145 tis. korun za metr čtvereční v rekonstruovaném činžovním domě, prodej zajišťuje HOME DELUXE s.r.o. Bytový dům na ulici Lublaňská 28 nabízí jen 18 jednotek o dispozicích 1+kk, 2+kk a 3+kk v podkroví. Ve vnitrobloku vznikne 7 garážových a 1 parkovací stání.

Co se nachází v okolí? V pěší vzdálenosti najdete hojnost restaurací, vináren, obchůdků a taky farmářské trhy na Tylově náměstí. Dobrou dostupnost lokality zajišťuje dopravní uzel I.P. Pavlova s tramvajemi a stanicí metra.

Za nejnižší ceny pořídíte ateliéry v prvním podzemním podlaží (např. ateliér 1+kk o 15 metrech stojí 2,3 milionu korun, garážové stání vyjde na 995 000 Kč. Byt 2 + kk ve 2 NP s podlahovou plochou 50.1 m2 a balkonem vyjde na 8,1 mil. kč, ceník je k dispozici na webových stránkách projektu.

Dům aktuálně prochází kompletní rekonstrukcí, během které se kontroluje technický stav a zhotovuje se nová skladba konstrukcí podlah a stropů.

TZB (rozvody vody, kanalizace, topení, elektřina) budou zhotoveny nové. Fasáda směrem do ulice již byla renovována s ohledem na zachování stávajícího stylu neoklasicismu. Nově bude dům vybaven o elektrický lanový výtah.

Více informací naleznete na stránkách projektu: https://lublanska28.cz/ , podejce: HOME DELUXE s.r.o.
Poloha domu – Lublaňská 28, zdroj mapy – openstreetmap.org, dům 346/28, Lublaňská, Vinohrady, Hlavní město Praha, Praha, 12000, Česko

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.