Každý milovník kultury by jistě ocenil bydlení v blízkosti divadla Na Fidlovačce. Nyní jsou v pražských Nuslích v ulici Čestmírova 14 v nabídce developera OTHERWISE Czech s.r.o. byty přímo v těsné blízkosti tohoto divadla. Jedná se o rekonstrukci původního činžovního domu, v současnosti ve velmi zanedbaném stavu. Vizualizaci projektu si můžete prohlédnout při prokliku odkazu níže.

Volný čas

Kromě kultury se zde můžete věnovat i volnočasovým aktivitám v nedalekých parcích Folimanka a Havlíčkovy sady. Veškeré potřebné služby, obchody i restaurace najdete na náměstí Bratří Synků nebo v Nuselské ulici. Fanoušci historie si určitě přijdou na své v blízkém Triloparku. Rodiny s dětmi také zajisté ocení blízkost mateřské i základní školy, gymnázia a Scio školy.

Dopravní dostupnost

Do centra města nebo na nábřeží Vltavy se dostanete pomocí tramvaje přibližně za 7 minut. Lze vyrazit směrem na I.P. Pavlova (tramvaj číslo 11) nebo Karlovo náměstí (tramvaj číslo 14). V budoucnu je plánována také výstavba nové stanice metra trasy D na náměstí Bratří Synků. V docházkové vzdálenosti naleznete také vlakové spojení – nově rekonstuované nádraží Vršovice. 

Ukázkové ceny bytů

2. patro – byt 2+KK za 6 258 0000Kč

4. patro – byt 1+KK za 5 140 000Kč

5. patro – byt 3+KK za 10 325 000Kč

Více inforamcí na webu projektu: https://www.cestmirova14.cz/

Všechny uvedené ceny jsou za vybavené byty, ale možné je také pořídit si byt nevybavený. Mezi standardní vybavení patří dubové podlahy, kvalitní interiérové i vstupní dveře a také kompletní vybavení koupelen. Na vaše přání zprostředkujeme bytového architekta, která vám zařídí kuchyni i vestavěné skříně na míru. Poradit vám může také s výběrem osvětlení a designového nábytku.

V nabídce je bytů samozřejmě mnohem více, v pěti nadzemních podlažích vzniknou jednotky o dispozicích 1+kk ( od 33 m2) až po ty  větší s obytnou plochou až 70 m2 s dispozicí 4+kk. Bydlení je vhodné pro všechny věkové kategorie, proto zde svůj nový domov mohou najít mladí lidé, rodiny s dětmi i senioři. S kolaudací se počítá na konec roku 2022.

Autor:Lucie C.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.