V klidné lokalitě Prahy 5 v ulici Pechlátova nedaleko Dívčích hradů běží aktuálně nový developerský projekt pojmenovaný garden lofts, který právě nabízí byty v industriálním stylu. Bytový dům vyroste v proluce, aktuálně probíhají stavební práce na zpevnění svahu. Termín dokončení je naplánován na přelom druhé poloviny roku 2023.

Nabízené byty

Byty mají různé velikosti i dispoziční řešení. Ke každému patří však sklep a parkování je možné v podzemní garáži, ve které najdeme i dobíjení pro elektromobily. Vybavení všech nabízených bytů je v přírodním stylu. Volný čas můžete trávit také na soukromé zahradě určené pouze pro rezidenty. Najdete na ní zákoutí pro piknik, ohniště, dětské hřiště a jistě vás potěší také zahradní bazén.

Webové stránky projektu: www.gardenlofts

Dopravní obslužnost

Za minutu jízdy autem nebo MHD dojedete k obchodnímu a kulturnímu centru Anděl. Na zastávku metra B – Radlická se dostanete během několika minut. Využít můžete i tramvaj č. 7 nebo 21. Cesta do centra města je také velmi rychle dostupná. Pokud budete chtít vyrazit ven z Prahy, využijete k tomu Pražský okruh nebo Smíchovský tunel.
Pro děti je v blízkosti velké množství škol i školek. Vzdělávat se mohou dokonce na francouzském Lyceu nebo Waldorfské škole. V dosahu jsou samozřejmě obchody, úřady i lékařská péče.

Volný čas

Rezidence se nachází na okraji zelené zóny západního úbočí hory Brabenec. Navštívit můžete také Prokopské údolí, kde vás zajisté okouzlí tajemné jeskyně, jezírka či opuštěné lomy. K procházkám můžete využít dokonce přírodní rezervaci Vidoule. Sportovní odpoledne prožijete v plaveckém bazénu, na koupališti či na tenisovém kurtu. V okolí si přijdou na své také milovníci kultury.

Nedaleké developerské projekty  Central - Group https://bydelko.cz/nezarazeno/v-prirode-a-pritom-na-dosah-centra-nove-byty-vyrostou-v-prazskych-radlicich/ a Geosan Development https://bydelko.cz/nezarazeno/nove-byty-v-projektu-neklanka-v-prazskych-radlicich

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.