Hotel Fortuna City najdeme v Praze, konkrétně v městské části Praha 10. Nachází se v klidné lokalitě blízko centra města.

O hotelu Fortuna City

Hotel patří do jedné z největších hotelových skupin v České republice. Jedná se o původní značku portfolia skupiny CPI Hotels. Ta svůj první hotel začala provozovat, a to opět v hlavním městě, již v roce 1993. K dnešnímu dni jich už zaštiťuje na tři desítky, zaměřuje se i na ubytování vyšší třídy. Fortuna City se oproti tomu orientuje primárně na turistickou i tzv. lowcost korporátní klientelu, jak uvádí oficiální zdroje.

Fortuna Hotels (také Fortuna West v pražských Řepích) jsou koncipovány jako ubytování označované třemi hvězdičkami. Napříč všemi ubytovacími zařízeními se setkáte se sjednoceným standardem vybavení i služeb. Pražský hotel Fortuna City aktuálně prochází celkovou modernizací, jejíž závěr je naplánován na podzim roku 2019.

 

Vybavení hotelu

Vzniknout by tak například měla i obytná terasa nad suterénem. Současný standard odpovídá výše citovanému pojetí. Na hotelu tak nechybí zdarma dostupné připojení k wifi, pokoje jsou klimatizované a hosté mají k dispozici také minibar.

V hotelu jsou vítány jak děti, tak i domácí mazlíčci. Díky bezbariérovému přístupu mají do hotelu snadný přístup zajištěn rovněž handicapované osoby, případně všichni s omezenými pohybovými možnostmi.

Celkové zázemí tvoří téměř 250 pokojů. Využít lze i konferenční zázemí, jehož maximální kapacita činí 120 osob. Parkování je zpoplatněno jak v garážích, tak i na parkovišti. V rámci úprav by v budoucnu mělo však dojít ke zrušení kavárny, která se nachází ve směru k hlavní ulici Černokostelecká.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.