Developerský projekt společnosti Bau – Invest pojmenovaný Linea Pura se nachází v sousedství Holešovické tržnice a Vltavy, ohraničují ho ulice Jateční, Tusarova a Komunardů, v minulosti zde započal jiný stavební developer svůj projekt, ale ten byl pozastaven a jáma tady zůstala doposud. Developer Bau – Invest využije již dříve vykopanou jámu pro víceúrovňové podzemní garáže a základové piloty domu. Aktuálně zde probíhají zemní práce na úpravě stávající vykopané jámě.

Investor v této lokalitě postaví celkem 75 jednopodlažních i mezonetových bytů v bloku A a B o dispozicích začínajících na 2+kk až po velké apartmány s rozlehlými terasami.

Cena bytů začíná na 200 tis. kč za metr čtvereční a je tak hodně vysoko nad aktuálním pražským průměrem, nejlevnější byt zájemce vyjde na necelých 12 mil. kč, pro zajímavost nově budovaný dům na ulici Dělnická a např. So HO Rezidence vyjde o hodně levněji.

Dopravní dostupnost zajišťuje blízká stanice metra Vltavská, přímo u bytového domu se nachází tramvajová zastávka, pokud se vydáte tramvají směrem od centra tak vás dopraví na žluté metro Palmovka.

Stavební předpisy na výstavbu bytových domů se postupem času stále zpřísňují, tento projekt není vyjímkou a poskytne kromě nich vícero dalších vychytávek, které zjednoduší a zlevní provoz bytu. Ovládání různých funkcí bytu lze pomocí vlastní aplikace a to např. nejen regulovat teplotu chlazení / vytápění, ale taky přivolat autovýtah, vytáhnout žaluzie nebo ovládat zabezpečení.

Co se nachází v blízkém okolí? Sotva minutu chůze od domu leží Schowroom Alzy, Pražská tržnice, tři zastávky tramvají je vzdálený ostrov Štvanice s tenisovými kurty a parkem.

Webové stránky projektu: https://www.linea-pura.cz , www.facebook.com/ProjektLineaPura
Prodejce a developer:
Bau - Invest Project a.s.
Elišky Krásnohorské 10/2, 110 00 Staré Město
Ukázky cen bytů, ceník: https://www.linea-pura.cz/Location
Poloha nového bytového komplexu v Holešovicích, zdroj mapy – openstreetmap.org
Developerské projekty v oblasti Holešovic:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.