Developerský projekt pojmenovaný Prosecká Vyhlídka se nachází na rohu ulic Prosecká a Na Rozhraní v oblasti Prahy 9, jedná se o přeměnu Hotelu Brilliant na malometrážní ubytovací jednotky. Bývalý hotel najdeme na adrese Prosecká 73/68, Praha 9 – na rohu ulic Prosecká a Na rozhraní.

Celkem developer Nemovitostní a investiční fond VERTEX FUND, a.s. nabízí 44 menších jednotek a restaurační prostory v prvním patře objektu.

A jak je to s dopravní dostupností? Cesta do centra Prahy autem trvá cca do čtvrť hodinky a pomocí MHD zhruba dvacet minut, přímo u domu se nachází autobusová zastávka linky 140 (zastávka Kelerka), autobusy vyjíždí z nádraží Palmovka. Vzdálenost na metro B Palmovka činí cca 800 metrů.

Ubytovací jednotky s výhledem na vinici v klidné části Starý Prosek, byť u rušné ulice jdou financovat pomocí hypotečního úvěru ikdyž se nejedná přímo o byty (jsou původně kolaudované jako tzv. ubytovací jednotky).

Mezi výhody lokality patří občanská vybavenost Proseka. Přes cestu u budovy se nachází Bobová dráha Prosek a vinice s výhledem na město. Jen pár desítek metrů za domem se pak rozprostírá přírodní památka Prosecké skály.

Developer a prodejce:
Developer:
VERTEX FUND, a.s.
EXKLUZIVNÍ PRODEJCE: 
HOME REAL ESTATE S.R.O. 
ADRESA: ITALSKÁ 67, Vinohrady, Praha 2 
Webové stránky projektu: https://proseckavyhlidka.cz
Ukázka cen bytů v projektu Prosecká Vyhlídka, duben 2022
Poloha rekonstruované stavby, zdroj mapy – openstreetmap.org
Objekt bývalého Hotelu Brilliant se změní na malometrážní byty

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.