Na unikátním svažitém pozemku v lokalitě Strahovského kopce mezi ulicemi Mošnova a Erbenova vyrůstá moderní rezidenční projekt s unikátním architektonickým řešením. Budoucí obyvatelé budou mít skvělý výhled z velkoryse řešených bytů ve stylu townhouse. To v moderním architektonickém jazyku představuje bydlení ve vícepodlažních domech s malou stopou. Nejexkluzívnější jsou třípodlažní rezidence označené jako penthouse ve třech nejvyšších poschodích.

Erbenova Rezidence zahrnuje celkem 20 exkluzivních bytů v osmi podlažích. 19 bytů má buď terasu nebo předzahrádku, případně obojí. Pražské panorama je nejlépe vidět z krásných zelených střešních teras.

Plocha největšího bytu dosahuje 243 m2, ale v nabídce jsou i menší bytové jednotky. Ke každému bytu patří dle jeho velikosti 1 až 3 parkovací místa, která jsou stejně jako sklep zahrnuta v ceně. Objekt je orientován na jih, kam směřují velkorysé terasy. Z druhé strany dům působí velmi decentně a citlivě reaguje na okolní zástavbu. Byty jsou světlé díky velkým proskleným plochám, které přinášejí pocit volnosti, lehkosti a naprosté svobody, ačkoli centrum metropole je nedaleko.

Webové stránky projektu: https://www.ebmpartner.cz/projekty/erbenova-rezidence , přehled bytů a cen v projektu: https://www.sreality.cz/projekt-detail/erbenova-rezidence/19961#img=0&fullscreen=false

Příklady cen:
Prodej bytu 5+kk 198 m² (Mezonet)
Erbenova, Praha 5 - Smíchov 35 490 000 Kč

Prodej bytu 3+kk 141 m²
Erbenova, Praha 5 - Smíchov 23 690 000 Kč

Prodej bytu 3+kk 171 m² (Mezonet)
Erbenova, Praha 5 - Smíchov 29 690 000 Kč

Prodej bytu 3+kk 140 m² (Mezonet)
Erbenova, Praha 5 - Smíchov 23 290 000 Kč

Pečlivě vybrané materiály, jedinečná lokalita i propracované architektonické řešení dávají bytům z Erbenovy Rezidence punc naprosté výjimečnosti. Výstavba byla zahájena začátkem roku 2020 a předání bytů je plánováno na 4. čtvrtletí roku 2022.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.