Nový bytový dům s konceptem chytrého městského bydlení vyroste na pražském Smíchově, naproti kancelářské budovy Green Point.

Výstavbu developuje společnost IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o., která se na pražském trhu výstavby nových bytů pohybuje takřka deset let.

Něco málo o IP Izolace Polná: Společnost byla v minulosti nominanována s projekty Rezidence Vítkovka a Rezidence Prachnerova na Českou cenu za architekturu.

Projekt není inzerován veřejně.Pokud chcete být informování mezi prvními a budete tak mít příležitost koupit investiční nemovitost v centru našeho hlavního města,zaregistrujte se na odkaze zde. Webové stránky projektu: https://www.nasmichovedum.cz/

Projekt nese jméno My Mozart, obklopují ho ulice: Mozartova, Duškova a Plzeňská u frekventované křižovatky. Nabídne vybavené jednotky 1kk a 2kk, recepci a služby hotelového typu.

Smíchov je velmi vyhledávanou pražskou lokalitou pro bydlení, práci i trávení volného času. A jak je to zde s veřejnou dopravou? V blízkosti projektu se nachází stanice žlutého metra Anděl, tramvajová zastávka, za nákupy lze navštívit obchodní centrum Nový Smíchov.

Poloha budoucího bytového projektu My Mozart od IP Izolace Polná, zdroj mapy – web openstreetmap.org
Čtěte také: Na co si dát pozor při přejímce bytu
 
Mohlo by vás zajímat: Místo hotelu Albion na Smíchově vyrostou byty v hotelovém stylu
Sekyra Group: První etapa bytového projektu Smíchov City je …

sdr
Fotky oploceného staveniště

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.